Liity jäseneksi!

Olet tervetullut mukaan toimimaan Pannujärven hyväksi, tervetuloa!

Yhdistys edistää Pannujärven hoitoa ja kunnostusta, tekee selvityksiä, seuraa muutoksia, tekee aloitteita, organisoi talkoita ja tiedottaa jäsenkuntaa. Yhdistyksen tavoitteena on järven tilan ja sen kalakannan parantaminen. Työ on pitkäjänteistä ja perustuu jäsenkunnan aktiivisuuteen.

Miten liityt? Maksamalla henkilökohtaisen jäsenmaksun 20e yhdistyksen tilille:

Hämeenlinnan Seudun Op FI50 5479 0220 0058 06

Viitteeksi oma nimi, osoite ja sähköpostiosoite. Lisäksi voit ilmoittaa puhelinnumerosi. Sähköpostiosoite helpottaa tiedottamista.

Miksi liittyisit? Yhdistys järjestää kerran vuodessa sääntömääräisen vuosikokouksen Tuuloksen WPK:n talolla. Tilaisuudessa on kahvitarjoilua. Vuosikokouksessa kerrotaan järven tilasta ja siinä on mahdollisuus tutustua uusiin ihmisiin ja osallistua keskusteluun. Yhdistyksessä voi toimia aktiivisesti tekemällä aloitteita, pyrkimällä hallitukseen ja toimintaa voi seurata kotisivujen kautta. Yhteystiedot ja palaute -sivulla on yhteydenottolomake.

Toivottavasti saamme jälleen ensi vuonna kuulla mielenkiintoisia esitelmiä.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s